خانه / سلامت / آرایش و زیبایی / محصولات آرایشی مورد علاقه آنجلینا جولی

محصولات آرایشی مورد علاقه آنجلینا جولی

به محصولات محبوب آنجلینا جولی که شامل محصولات مراقبتی مربوط به پوست و محصولات آرایشی هست، نگاه کنید. درحالیکه یکی از زیباترین زنان جهان به ۴۰ سالگی نزدیک می شود، Toni Garavaglia آرایشگر هنرمند محصولات آرایشی مورد علاقه آنجلینا را به اشتراک می گذارد.

به محصولات محبوب آنجلینا جولی که شامل محصولات مراقبتی مربوط به پوست و محصولات آرایشی هست، نگاه کنید. درحالیکه یکی از زیباترین زنان جهان به ۴۰ سالگی نزدیک می شود، Toni Garavaglia آرایشگر هنرمند محصولات آرایشی مورد علاقه آنجلینا را به اشتراک می گذارد.
“محصولات آرایشی مورد علاقه آنجلینا جولی”
روشن کننده Clé de Peau Beauté….استفاده از روشن کننده برای پنهان کردن تیرگی پوست یک راه هوشمندانه است که هم زمان پوست را  بی عیب و نقص کرده و به پوست اجازه نفس کشیدن هم می دهد.
Laura Mercier Secret Camoflauge …دیگر روشن کننده محبوب آنجلینا جولی، برای روشن تر کردن حلقه های تیره و ایرادهای کوچک پوست..
کرم زیرسازی مایع Hourglass Veil…  آرایشگر آنجلینا Eugenia Weston می گوید: آنجلینا رنگ های طبیعی و لب های بدون رژ را دوست دارد. اما او هیچ وقت رژگونه استفاده نمی کند. آنجلینا برای کرم زیرسازی مارک Hourglass Veil را انتخاب می کند که با پوشانندگی متوسط به صورت مایع و بدون روغن است.آنجلینا جولی: من همیشه خیلی کم آرایش می کنم، خصوصا وقتی برنزه می کنم، با چهره طبیعی بیرون می روم.

 

“رژلب مورد علاقه آنجلینا”
رژلب براق مایع مارک Chantecaille…دراینجا چند رژ مورد علاقه آنجلینا جولی را می بینید: Urban Apothecary و برق لب های Chantecaille Brillianteبرای کسانی که مثل آنجلینا لب های جذاب دارند او توصیه می کند روی لب پایین کمی برق لب استفاده کنند.
“محصولات بهداشتی پوستی محبوب آنجلینا جولی”

لوسیون ضدپیری روز Colbert MD….طبق گفته Toni Garavaglia آرایشگو آنجلینا هیچ وقت از صابون های تند برای شستن صورش استفاده نمی کند، چونکه این صابون ها میزان pH پوست را درهم میشکند، در عوض لوسیون  روز Colbert MD’s Nutrify and Protect استفاده می کند تا پوستش در بهترین شرایط حفظ شود، و همیشه از ضدآفتاب استفاده می کند.

کرم خاویار La Prairie’s….

املوسیون با ته رنگ مولتی ویتامین Lierac Paris
“محصولات محبوب آنجلینا جولی در دوران بارداری”

کرم Bella Mama…آنجلینا برای این این مصولات را برای دوران بارداری انتخاب کرد که اثرات جانبی خیلی کمی بر روی جنین دارند.

“محصولات ترمیم کننده لب”

پماد لب داروخانه ای Blistex…پماد لب Blistex یک محصول خیلی معروف است که با حفظ کردن رطوبت لب از لب های آنجلینا محافظت می کند.

“محصولات بهداشتی مربوط به مو مورد علاقه آنجلینا جولی”
واکس موی چرب Couture Colour Pequi….آنجلینا برای مراقبت از موهای بلندش لازم است که از واکس یا چرب کننده برای حفظ سلامت و زیبایی موهایش استفاده کند. او برای درخشان و سالم نگه داشتن موهایش از Couture Colour Pequi Oil Treatment استفاده می کند.
“عطر مورد علاقه آنجلینا جولی”

از نظر رایحه آنجلینا عطرهای مردانه را بیشتر دوست دارد.جالب است بدانید او از سن ۱۶ سالگی  عطر Carolina Herrerra مردانه استفاده می کرده.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*