خانه / مقالات / دانستنی‌ها / باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

شرکت های زیادی در غرب تهران به باربری مشغولند و انتخاب یک شرکت باربری مناسب در تهران بسیار مهم است در ادامه مطلب با ما باشید

چه برای بار اول  شما باشد که اثاث کشی می کنید چه اینکه آنقدر اثاث کشی و باربری کرده اید که در این کار حرفه ای باشید ، در ادامه چند نکته برای شما آورده ایم که جابه جایی شما کمی آسانتر صورت پذیرد. این نکات باید به شما کمک کند که کار باربری شما تا جای ممکن بدون دردسر و به راحتی انجام شود.سریع بار بهترین و بزرگ ترین شرکت باربری تهران ، در خدمت شما میباشدتا کلیه امور بسته بندی اثاث کشی و حمل و نقل شما را با کارگزان ماهر و مجرب و رانندگان وارد انجام دهد.

مراحل باربری باید برنامه ریزی داشته باشد!

نکات-جابه-جایی-و-باربری-4نکات-جابه-جایی-و-باربری-3

یک جابه جایی چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی در یک آخر هفته انجام داد. همیشه از قبل برنامه ریزی کنید و هیچگاه روز قبل از آمدن شرکت باربری شروع به بسته بندی نکنید.مطمئن شوید که تمام جعبه ها برچسب داشته باشند و نام محتویات آن رویشان نوشته شده باشد. تا در هنگام باز کردن جعبه ها موجب سر در گمی نشود و همه ی جعبه های مربوط به بخش های مختلف در مکان خودشان قرار گیرند و بعد از باز کردن بسته بندی در جای خودشان قرار گیرند.

خودتان را از دست وسایل قدیمی تان خلاص کنید!

زمان بسته بندی کردن ممکن است چیزهایی را پیدا کنید که دیگر به آنها نیازی نداشته باشید. بعضی چیزها مثل فرش ها و لباس های قدیمی را میتوانید به افراد نیازمند بدهید و بعضی چیز ها را هم میتوانید در سمساری ها بفروشید.
بعد از بستن قرار داد با شرکت باربری کارگران آنها در زمان معین شده می آیند وسایل شما را برایتان جابه جا می کنند
کارگران سریع بار همگی ماهر هستند و چند سال در زمینه باربری تجربه و مهارت دارند و با دقت فراوان وسایل را بسته بندی و جابه جا کرده و در هنگام جابه جایی مواظب هستند تا وسایل ضربه نخورند و وسایل آسییب نبینند یا نشکنند و سعی کنید در زمانی با شرکت باربری هماهنگ کنید که آپارتمان و راهرو ها خلوت باشد و بتوانیدئ برا وسایل خود از آسانسور استفاده کنید تا وسایل سریع تر و بدون آسیب دیدگی جابه جا شوند و هزینه کمتری هم بپردازید.

آدرس ها پستی خود را تغییر دهید.
در بعضی جاهایی که آدرس پستی داده اید  مانند قبض موبایل و …آدرس قدیمی خود را صحیح کنید تا نامه ها و اطلاعیه هایتان در خانه جدید به دستتان برسد.

 

هشدار ها و نکات ایمنی: در خانه جدید خود به نکات امنیتی دقت کنید قفل ها و کلید ها را عوض کنید و تمام راه های نفوذ به خانه بررسی کنید. تا اشیای شما مورد سرقت قرار نگیرند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*