خانه / سلامت / آرایش و زیبایی / آرایش صورت بهار ۹۴

آرایش صورت بهار ۹۴

آرایش مخصوص بهار ۹۴

خط چشم

 

خط چشم های مایع سیاه از لوازم آرایش مورد علاقه طراح ها در این فصل هستند.پوست برنزه و رژ لب بیرنگ و براق به ذهنمان می آید، اما آنچه امسال در دنیای مد روی صحنه دیده شد چیز دیگری بود و مانکن ها با سایه های دودی و رژ لب قرمز و رنگ های درخشان جلوی دوربین ها رژه رفتند. اگر شما هم می خواهید بدانید برای جشن ها و مناسبت  های خاص چطور باید آرایش کنید بد نیست از این نکته ها پیروی کنید. از خط چشم های مرتب و کمی رو به بالا در شوی «اسکار دو لا رنتا» گرفته تا خط چشم های پهن و با دنباله های اغراق شده مانکن های «ایو سن لورن» همه از آنها استفاده کرده بودند. این برای خانم های ایرانی که از قدیم عاشق خط چشم هستند خبر خوبی خواهد بود.
MAKEUP

رژ لب سرخ و زرشکی

MAKEUP--1

انواع سایه های رنگ قرمز، از رژ لب قرمز شاتوتی نامنظمی که روی لب های مانکن های «دولچه و گابانا» بود گرفته تا قرمز متمایل به نارنجی براقی که در شوی لباس «زک پوزن» و «میسونی» استفاده شده بود، را با خیال راحت می توانید مورد استفاده قرار دهید.

آرایش قهوه ای
MAKEUP-8

سایه قهوه ای را در آرایش های بهار امسال بسیار زیاد مشاهده می کنید. این سایه را طراحان متفاوت در طیف های مختلف به کار گرفته بودند. از سایه بسیار کمرنگی که «دونا کاران» استفاده کرده بود تا برنز شکلاتی به کار رفته در شوی «جورجیو آرمانی»، این رنگ برای هر رنگ چشم و هر رنگ پوستی بسیار زیبا می شود.

رنگ های ذیغ
MAKEUP-6

استفاده از سایه چشم با رنگ های تند نیز به وفور در شوهای لباس این فصل دیده می شد. رنگ هایی مثل آبی تند، قرمز، سبز و نارنجی  در شوی برندهای مطرحی مثل «دیور» و «ایلی صعب» به کار رفته بودند. البته چنین آرایش هایی بیشتر به درد مدل ها می خورند و اگر هدف زیبایی باشد خیلی آرایش مناسبی نیست، چرا که به کمتر کسی می آید.

آرایش بنفش
MAKEUP-5

اگر دلتان نمی خواهد از رنگ های تیره برای آرایش چشم هایتان استفاده کنید، می توانید به سراغ رنگ بنفش بروید. خانم هایی که چشم های ریزتری دارند می توانند از طیف های کمرنگ تر این سایه استفاده کنند و خانم های چشم درشت می توانند طیف تیره آن را به کار بگیرند. «ورا ونگ»، «درک لم» و «گی لاروش» از این رنگ سایه چشم با مهارت کامل بهره گرفته اند.

سایه چشم دودی رنگ
MAKEUP-3

سال های زیادی است که چشم های دودی را همه و در هر مناسبتی به کار می گیرند. ظاهرا قرار است این روند برای همیشه ادامه داشته باشد. البته بی انصافی است اگر زیبایی و عمقی که این آرایش به چشم ها می دهد را نادیده بگیریم. برندهای مطرحی مثل «تام فورد» و «شنل» نیز از تاثیر این آرایش جادویی به خوبی آگاهند.

فصل برنزگی
MAKEUP-4

خوب البته دور از انتظار نیست که پوست  برنزه هم جزء مدهای فصل بهار باشد، هر سال همینطور است. البته این برنزگی اصلا حالت اغراق آمیز نباید به خود بگیرد و قرار نیست غیر طبیعی جلوه کند. تنها سایه ای از این حالت روی پوستتان باید ایجاد شود. کافی است نگاهی به مانکن های «رالف لورن»، «بالمن» و «ایزابل مارانت»  بیندازید تا این مسئله را درک کنید. می توانید از تکنیک های سایه روشن پوست برای ایجاد این حالت استفاده کنید.چ

منبع:آرایشیک

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*